vineri, 21 februarie 2014

Soferi colete in Munchen

Angajator Informații
patron
Oberland logistică OHG
Industrie Alte servicii poștale și de curierat
oferta de locuri de muncă
Descrierea postului
Compania noastra este în căutarea pentru o dată pentru excursii în Geretsried și pentru o mai mare Munchen

- Șofer Courier / interior

full - time ( 40h/Woche ) . Programul de lucru trebuie să fie la o 5 - săptămâna zi, de luni până sâmbătă , în contextul de aproximativ 8:0 ceas bis 20:00 ceas .

Start de excursii este în 82538 Gelting .

Responsabilitățile dumneavoastră includ administrarea de servicii de curierat , livrare colete , și de conducere cu privire la programul de tur .

Ne asteptam ca tu permis de conducere ... mai mult
Conditii
AnstellungsartArbeitsplatz
Sozialversicherungspflichtja
Arbeitszeit40h/Woche
Full-time
Befristungbefristet de 12 luni ( de preluare posibile )
Începând imediat ( 21:02:14 )
Verdienstnach acord
calificărilor profesionale
Absolvire Nu este relevant
Cerințe preliminare cunoștințe de bază
livrare colete
Încărcare , descărcare
ghidarea vehiculelor
Competență competențelor lingvistice
german
abilităților personale
încredere
capacității organizaționale
abilitatea de a lucra independent
flexibilitate
abilități de comunicare
Permis de conducere Permis de conducere categoria B ( autoturisme / autoutilitare , vechi : 3 ) : obligatorii
contact
Bewerbungsartper de e-mail , în scris , prin telefon
Ciclul de viață al documentelor de aplicare , referințe
Date de contact Oberland logistică OHG
Contact : Dna Spindler
Nonnenwaldstr . 23
82377 Penzberg
bavaria
Tel : +49 8856 9361337
E -mail : spindler@oberland-logistik.de
De lucru ( s ) 82538 Geretsried
bavaria
Germania
Mai Arbeitsortein Munchen

3 comentarii:

  1. buna seara. sunt interesat de aceasta oferta. unde as putea trimite un cv si in ce limba? Am permis conducere categoria B, 27 ani,si fac un curs de germana pentru incepatori.

    RăspundețiȘtergere
  2. Cautam sofer pentru societatea de rent a car Bucuresti, candidatt pot trimite email la rentacarotopeni85@gmail.com
    Asteptam doar pasionatii de inchirieri auto.

  3. Cautam sofer pentru societatea de rent a car Bucuresti, candidatt pot trimite email la rentacarotopeni85@gmail.com